• Kontakt : 22 853 70 27

  • Godziny otwarcia : Pon - Pt od 8:00 do 17:00

O nas - marimex auto

Od 1986 r. Marimex Auto specjalizuje się w  naprawach blacharsko-lakierniczych pojazdów samochodowych. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług i dobrej organizacji pracy firma została przekształcona w Centrum Napraw Powypadkowych.
Zapewniamy Klientom:

  • możliwość zgłoszenia szkody za naszym pośrednictwem oraz pełną obsługę przy jej likwidacji,
  • całodobową pomoc drogową,
  • udostępniamy samochody zastępcze na czas naprawy.

Jesteśmy przygotowani do wstępnej likwidacji szkód w naszej firmie, posiadamy możliwości personalne i techniczne do prowadzenia tego typu usług, łącznie z elektronicznym przesyłem danych do firmy ubezpieczeniowej.

Posiadamy autoryzację największego producenta lakierów samochodowych jakim jest firma PPG . Pod okiem specjalistów z ośrodka szkoleniowego tej firmy nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności, co pozwala na stosowanie najnowszych technologii lakierniczych. W 2003 roku jako jedni z pierwszych zaczęliśmy stosować lakiery wodne, które spełniają wszystkie normy techniczne, oraz normy w zakresie ochrony środowiska.

Dzięki własnej mieszalni lakierów jesteśmy w stanie zapewnić doskonały dobór kolorystyki naprawianych elementów nadwozia. Wszystkie naprawy kosztorysujemy zgodnie z technologią i czasami producenta danej marki samochodów przy zastosowaniu AUDATEX.

W 1988 r. uzyskaliśmy autoryzację na naprawy samochodów Mazda, a w 1999 r. na samochody Suzuki. Umowy subdealerskie z dealerami rozszerzyły autoryzację o takie marki jak Opel, Nissan, Mazda, Alfa Romeo, Fiat, Mitsubishi, Toyota, Hyundai.

Od 1990 r. oferta usługowa powiększyła się o naprawy mechaniczne. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu warsztatu oraz doskonale wyszkolonej grupie mechaników jesteśmy w stanie prowadzić w pełnym zakresie naprawy zespołów napędowych, hamulcowych i elementów zawieszenia.

W lutym 2005 r. uzyskaliśmy Certyfikat jakości ISO 9001 w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów samochodowych. Jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta to dla nas cele najwyższe. Duże doświadczenie i ambicje, jakich nam nie brakuje powodują, że dążymy do perfekcji.

Nasza strona używa plików cookies. Przeglądając naszą stronę akceptujesz ten fakt. Więcej